مرکز عمده فروشی لوازم سیسمونی
خانه / کریر نوزاد / خرید کریر نوزاد | گروه تامین کننده آن در ایران

خرید کریر نوزاد | گروه تامین کننده آن در ایران

یکی از وسایلی که پدران و مادران در تهیه سیسمونی نوزاد خود خرید  و تهیه آن را حتما لحاظ می کنند، کریر نوزاد است. کریر نوزاد یا کالسکه دستی نوزاد یکی از ابزار های حمل و نقل کودک است که دارای طرح ها و رنگ های شاد و زیبایی می باشند. خرید کریر نوزاد، از فروشگاه های بزرگ سیسمونی کودک، امکان پذیر است. کریر نوزاد نه تنها برای حمل آسان کودکان کاربرد دارد، بلکه به عنوان یک وسیله محافظتی از بچه نیز محسوب می شود از همین رو، کارخانجات و  گروه تامین کننده آن در ایران و سایر نقاط جهان، این نکته را مد نظر خود قرار داده اند و به تولید هر چه مقاوم تر و ایمن تر این وسیله، اهتمام می ورزند.

خرید کریر نوزاد | گروه تامین کننده آن در ایران

خرید کریر نوزاد ارزان قیمت

خرید کریر نوزاد ارزان قیمتبازار کریر نوزاد در جامعه امروز، به بازاری پر رفت و امد و پر مشتری تبدیل شده است. انواع فروشگاه کریر نوزاد، در جای جای ایران به چشم می خورند، که انواع کریر های نوزاد در طرح های مختلف و رنگ های جذاب را  می توان در این فروشگاه ها، مشاهده کرد.

در کنار فروشگاه های عرضه محصولات کودکان و سیسمونی ها، سایت ها و فروشگاه های اینترنتی زیادی نیز راه اندازی شده اند که حوزه فعالیت خود را بر مبنای فروش انواع لوازم کودک از جمله کریر و کالسکه قرار داده اند. تنوع محصولات این نوع فروشگاه ها نیز بسیار زیاد است و همه پدر ها و مادرانی که قصد تهیه یک دستگاه کریر خوب و با کیفیت دارند، می توانند، در هر زمان و در هر مکانی با مراجعه به این سایت ها، کریر مورد نظر خود را انتخاب و جهت خرید اینترنتی آن، اقدام کنند.

بازار خرید و فروش کریر نوزاد

بازار خرید و فروش کریر نوزادمادران امروزی بنا به دلایلی  دارای مشغله های کاری زیادی هستند، و یا برخی مادران به دلیل درد های عضلانی، نمی توانند کودکان دلبند خود را در آغوش گرفته و به بیرون از خانه ببرند به همین جهت، اقدام به خرید کریر نوزاد می کنند. از همین رو  بازار خرید و فروش کریر نوزاد، به بازاری داغ و پر رونق تبدیل شده است و امروزه تقریبا تمامی خانواده هایی که نوزاد در خانه دارند، یکی از این دستگاه ها را برای فرزند خود تهیه کرده اند.

سفارش کریر نوزاد به صورت عمده

سفارش کریر نوزاد به صورت عمدهشرکت های طرف قرار داد با فروشگاه های سیسمونی و فروشگاه های عرضه کننده لوازم نوزاد با سفارش کریر نوزاد به صورت عمده از کارخانجات تولید کننده کریر، تغداد کریر  مورد نیاز هر فروشگاه را خریداری و به آن ها تحویل می دهند. قیمت عمده کریر نوزاد مناسب تر و به صرفه تر از قیمت انواع کریر به صورت تکی می باشد، از این رو بهتر است جهت تکمیل سیسمونی کودکان خود، کریر را از این عمده فروشی ها تهیه کنید.

صادرات کریر نوزاد به کشور های اروپایی

صادرات کریر نوزاد به کشور های اروپاییکارخانجات تولید انواع کریر نوزاد در ایران، اصلی ترین تامین کننده کریر نوزاد، برای خانواده های ایرانی می باشند.

این کارخانجات با تولید انبوه این دستگاه، در کنار حفظ کیفیت و مرغوبیت، موفق شده اند که به میزان قابل توجهی از انواع کریر نوزاد ایرانی را به سایر کشور ها مخصوصا کشور های همسایه نیز صادر کنند. در سال های اخیر میزان صادرات کریر نوزاد به کشور های اروپایی، سیر صعودی پیدا کرده است که این نشان دهنده وجود کیفیت و مرغوبیت در این نوع کالای ایرانی می باشد. یکی از مزیت هایی که انواع کریر ایرانی دارند و موجب شده است که در بین والدین محبوبیت خاصی پیدا کنند و نیز بر میزان صادرات آن به سایر کشور ها افزوده است، وزن کم این کریر ها می باشد، کم بودن وزن کریر در  کنار مقاومت و دوامی که دارند، مشتریان زیادی را به خود جذب کرده اند. از دیگر ویژگی هایی که این کریر ها دارند، قابلیت نصب و اتصال آن ها به کمربند ماشین می باشد و خانواده ها می توانند با خیالی آسوده، نوزاد خود را درون کریر قرار داده و در ماشین بگذارند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
خانم باصری
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09197143684
email icon پست الکترونیکی: hs_movahedi@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

سایز کریر نوزاد | فروشگاه معتبر آن در سمنان

سایز کریر نوزاد با توجه به تنوع در سلیقه آن می تواند متفاوت باشد. توجه به اینکه کریر نوزاد از چه موادی و با چه شکلی تهیه شده است انواع مختلفی از آن به بازار وار

پاسخی بگذارید